Mikrodermabrazja do walki ze zmianami skórnymi

Luty 27, 2018 • Medycyna, Uroda, Zdrowie • Views: 453

Zabiegi upiększające ciało

Wiele osób zmagających się z problemem przebarwień, blizn potrądzikowych czy innych niedoskonałości cery marzy o tym, aby zyskać nową skórę. Marzenie to spełnia mikrodermabracja, a w zasadzie urządzenie, które wykonuje zabiegi.

Wreszcie można będzie cieszyć się z nieskazitelnej, pięknie wyglądającej cery, która będzie się prezentowała w bardzo atrakcyjny sposób. Specjalny peeling mechaniczny, który zostanie wykonany na twarzy usunie wszelkie przebarwienia. Sprawi, że cera stanie się na nowo promienna i będzie się prezentowała w bardzo atrakcyjny sposób. Do zabiegu wykonywane są głowice diamentowe, które niwelują podrażnienia skóry i sprawiają, że nic złego nie będzie się działo z taką cerą.

Całość będzie się prezentowała w bardzo atrakcyjny sposób, a nie będzie trzeba narzekać na efekty uboczne, które pojawiają się bardzo często po zabiegach oczyszczających. W tym przypadku na to na pewno nie będzie można narzekać. Będzie to wielką zaletą tego właśnie zabiegu, dostosowanego do potrzeb każdej klientki.

Codzienne dbanie o skórę

W nowoczesnej kosmetologii to możliwe. Urządzenie do mikrodermabrazji (Urządzenie Fabio 3w1, Mikrodermabrazja Simona, Multi Tower), czyli specjalnego peelingu mechanicznego, pozwala na skuteczną regenerację niemal całkowitej powierzchni naskórka na twarzy. Wykorzystuje się tutaj m.in. głowicę diamentową, która niweluje podrażnienia, emitowane pod ciśnieniem kryształki korundu, ultradźwięki i inne techniki. Złuszczana jest cała wierzchnia warstwa naskórka.

Już po kilku dniach komórki regenerują się, cera staje się gładka i jędrna, pozbawiona niedoskonałości, włącznie z drobnymi zmarszczkami. Badania dowodzą, że zmiany zachodzą również w głębokich warstwach skóry. Następuje wzmożona produkcja naturalnego kolagenu.

 

Źródło: Maxmedik.pl/392-mikrodermabrazja-diamentowa

Tags: , ,

Comments are closed.