Wieliczka tour – wycieczka z przewodnikiem anglojęzycznym.

Wieliczka tour

Październik 3, 2018 • Turystyka • Views: 326

Kopalnia soli w Wieliczce została w pełni dostosowana do potrzeb i oczekiwań osób niepełnosprawnych. Przygotowana została specjalna trasa, dzięki której osoby niepełnosprawne będą mogły zobaczyć to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Wycieczka po Wieliczce na pewno będzie bardzo ciekawa, ponieważ trasa dla osób niepełnosprawnych prowadzi do najpiękniejszych miejsc, jakie się tu znajdują.

Zadbano o to, aby osoby niepełnosprawne mogły zobaczyć najważniejsze miejsca w kopalni, co przełoży się na to, że miejsce to będzie dla nich pod wieloma względami wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Dostępne są także wycieczki z przewodnikiem anglojęzycznym. Aby je znaleźć wystarczy choćby w wyszukiwarce internetowej wpisać Wieliczka tour, czy salt mines Cracow. Również turysta poruszający się na wózku inwalidzkim bez żadnego problemu dotrze do tego podziemnego świata i będzie się mógł delektować jego pięknem i wyjątkowością. Zobaczy na własne oczy majestatyczne komory i imponujące rzeźby ze soli.

Zdecydowanie każdy powinien to wyjątkowe miejsce odwiedzić, ponieważ jest ono jedyne w swoim rodzaju i bardzo wyjątkowe, i to pod wieloma względami. Dobrze przygotowana trasa sprawi, że można będzie kopalnię zwiedzać bez najmniejszych problemów. Można wykupić wycieczkę jak na przykład ta: Salt Mines Cracow tours.  Poza tym, po kopalni Wieliczka odwiedzających oprowadza przewodnik. W związku z tym, można będzie poznać również wyjątkową historię tego miejsca. Można będzie dzięki temu zapoznać się z wyjątkowymi faktami na temat Wieliczki, jak i kopalni soli. Na pewno dzięki temu taka wycieczka będzie niezwykle pouczająca i będzie wiązała się z poznaniem wyjątkowej historii. W końcu kopalnia soli w Wieliczce znajduje się na liście światowego dziedzictwa UNESCO. To pokazuje, jak to miejsce jest wyjątkowe, niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju, i jak najbardziej warte odwiedzenia.

Zobacz wybrane zdjęcia z wycieczek:

  • Salt Mines Cracow
    Salt Mines Cracow
  • Salt Mines Krakow
    Salt Mines Krakow
  • Wieliczka tour
    wieliczka-tour

Tags: , ,

Comments are closed.