Jakie litery przestrzenne widujemy w mieście Wrocław

przestrzenne litery Wroclaw

Sierpień 6, 2019 • Usługi • Views: 436

Jednym z bardzo dobrych sposobów na zareklamowanie swojej działalności jest reklama zewnętrzna. Jednym z najczęstszych rodzajów tej formy reklamy są litery przestrzenne Wrocław. Na rynku można spotkać się z kilkoma rodzajami liter 3D. Każdy z tych rodzajów ma swoje cechy specyficzne, które warto poznać, zanim zdecyduje się na wybór konkretnego rozwiązania.

Litery przestrzenne ze styroduru

Najstarszym rodzajem liter przestrzennych widywanych w mieście Wrocław są litery wykonane ze styroduru. Litery przestrzenne wykonane ze styroduru charakteryzują się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz wodę. Jeśli zdecyduje się na tego rodzaju rozwiązanie, to można być pewnym, że litery przestrzenne z tego materiału będą służyły przez bardzo wiele lat.

Kolejną zaletą tych liter jest fakt, że ich produkcja jest przyjazna dla środowiska. Oczywiście dobrze wykonane litery tego rodzaju nie tylko są dobre, ale także po prostu wyglądają bardzo ładnie, pozwalają także na przyciągnięcie sporej ilości klientów do firmy.

Przestrzenne litery z plexi

Kolejnym rodzajem liter przestrzennych, jakie można spotkać na rynku oraz we Wrocławiu są litery z licem z plexi. Ich konstrukcja również oparta jest o rozwiązania styrodurowe, jednak trzeba pamiętać, że to rozwiązanie pozwala na wykonanie liter o dowolnej grubości, jak i wielkości. Dodatkowo litery tego rodzaju malowane są zgodnie z całą paletą RAL, co sprawia, że w mieście Wroclaw litery przestrzenne tego rodzaju zyskały bardzo duże uznanie wszystkich przedsiębiorców.

Innymi rodzajami liter dostępnymi na rynku są te oparte o taśmę aluminiową oraz używające podświetlenia PMMA. Taśmy aluminiowe pozwalają na tworzenie bardzo ciekawych reklam, które mogą mieć zarówno proste kształty, ale także te najbardziej skomplikowane. Jak widać rodzajów reklamy przestrzenne, jest całkiem sporo i dlatego też z całą pewnością każdy przedsiębiorca znajdzie dla siebie dokładnie taką formę reklamy, jaka mu odpowiada. Odpowiedni wybór reklamy z całą pewnością pozwoli na naprawdę najlepszą formę reklamy i dotarcie do szerokiego grona klientów.

Źródło: Reklamyswietlne.pl – litery przestrzenne Wrocław

Tags:

Comments are closed.