Popularne akcesoria do odkurzacz Rainbow

akcesoria

Październik 26, 2020 • Usługi • Views: 372

Czas na sprzątanie? A wiedziałaś, że odkurzacz może nie tylko zbierać kurz i zanieczyszczenia, ale również prać na mokro? Dobierz kompatybilne akcesoria do odkurzacza Rainbow i ciesz się komfortem czyszczenia! Pamiętaj również o dodatkach, które uprzyjemnią odkurzanie i nadadzą domu przyjemnego zapachu.

Skuteczne sprzątanie

Odkurzacz to niekoniecznie tylko zwykłe sprzątanie podłogi. Przekonaj się, jak wielofunkcyjny może być odkurzacz Rainbow! Jeśli zaopatrzysz się w odpowiednie końcówki, możesz nim czyścić meble, prać dywany i wiele innych.

Podłogi i dywany

Aby nie tylko odkurzać, ale też prać dywany, pozbywając się bakterii i zalegającego tygodniami kurzu, kup doposażenie przeznaczone do prania dywanów. Podobne akcesoria do odkurzacza Rainbow możesz nabyć w wersji do mycia podłogi. Koniec z mopami i ścierkami. Twój odkurzacz również to potrafi!

Meble i tapicerki

Specjalna szczotka wspomoże Cię w odkurzaniu mebli tapicerowanych, ubrań oraz tapicerek. Jeśli masz zwierzęta, nie tylko skutecznie oczyścisz dom z sierści, ale również możesz wymasować i wyczesać je przy pomocy odpowiedniej końcówki. To prawdziwy hit! A żeby odświeżyć pościel – kup specjalny worek do tego przeznaczony.

Trudne zakamarki

Z użyciem małej trzepaczki idealnej do trudno dostępnych miejsc, wreszcie doczyścisz zakamarki, które wcześniej sprawiały problem. Możesz nią czyścić m.in. samochód, schody i materace.

Dobre płyny i piękne zapachy

A teraz pora na uzupełnienie czystości o piękny zapach – akcesoria do odkurzacza Rainbow w formie płynnej. Po pierwszej – producent zadbał o skuteczne płyny czyszczące, dzięki którym korzystanie ze sprzętu będzie jeszcze wygodniejsze i skuteczniejsze. Dobierz płyn do potrzeb – koncentrat do prania dywanów i wykładzin, koncentrat do prania tapicerki lub koncentrat do mycia podłóg. A może lubisz od czasu do czasu porządnie zdezynfekować pomieszczenie? Taki płyn również oferuje Rainbow.

Najlepsze na koniec. Aby sprzątanie zakończyć świeżym zapachem w domu, skorzystaj z zapachowych olejków. Wystarczy dodać kilka kropli do pojemnika z wodą – olejki Rainbow są skoncentrowane. Są dostępne w różnych wariantach aromatycznych. Zobacz więcej na: https://www.rainbow-odkurzacze.pl/blog/akcesoria-do-odkurzacza-rainbow-75.html

Tags:

Comments are closed.