Jakie gadżety kuchenne warto mieć

akcesoria do kuchni

Listopad 2, 2021 • Wystrój wnętrz • Views: 328

Każdy kto chociaż raz na jakiś czas spędza trochę czasu w kuchni doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak bardzo pomocne okazać się mogą niektóre gadżety kuchenne. Zobaczcie jakie akcesoria do kuchni warto mieć, aby gotowanie było szybkie, łatwe i przyjemne.

Elektroniczna waga kuchenna z misą

Idealny gadżet, który sprawdzi się w każdej kuchni. Funkcjonalna waga elektroniczna z misą o maksymalnym załadunku 7 kg to precyzja odmierzania założonej wagi produktu. Zakres wagi już od 1g, przy czym dokładność pomiaru to 1g. Duży i czytelny 5-cio cyfrowy wyświetlacz LCD oraz funkcja tarowania pozwoli na dokładne odczytanie wagi produktu.

Jeśli nastąpi przeciążenie wagi (powyżej 7 kg) na wyświetlaczu pojawi się komunikat OL_d. Gdy na wyświetlaczu pojawi się napis UNST, oznaczać to będzie, że waga jest położona na nierównej powierzchni, a jeśli wyświetli się Lo, oznaczać to będzie wyczerpanie się baterii.

Waga posiada także funkcję automatycznego wyłączania po 26 sek. Ta wielofunkcyjna waga to nieoceniony pomocnik w każdej kuchni, a jej wymiary bez miski to zaledwie 11,5-14,5 cm. W zestawie znajdzie się praktyczna misa oraz bateria CR2032. Dostępność w różnych kolorach. Waga z misą sprawdzi się również jako wspaniały prezent dla mistrzów i amatorów gotowania. Prosta obsługa i czytelny wyświetlacz sprawią, że odmierzanie produktów nigdy nie było prostsze.

Zestaw ceramicznych noży kuchennych

Niemal każda potrawa nie jest możliwa do przygotowania bez noży. Jest to bardzo ważne, bo noże, które są rzeczywiście dobrej jakości, pozwolą na przygotowanie każdego dania i wygląda ono zdecydowanie lepiej. Nie warto jednak decydować się na pojedyncze noże, bo jeśli zakupimy cały zestaw, to nie tylko będzie to doskonała ozdoba w każdej kuchni, ale także wszystko będziemy mieli pod ręką. Każdy niemal produkt wymaga innego noża tak, aby nie zniszczyć jego struktury i wydobyć z niego jak najwięcej.

Ceramiczne noże kuchenne są nie tylko bardzo trwałe, ale także nie tępią się tak szybko. Można więc za ich pomocą przygotowywać potrawy przez długi czas bez konieczności ostrzenia. Noże ceramiczne w zestawie zagwarantują, że bardzo szybko przygotujemy nawet najbardziej złożoną potrawę i wszystko pokroimy wprost idealnie i co najważniejsze szybko. W przypadku noży ceramicznych należy tylko uważać na ich upadki, bo wtedy mogą się potłuc i nie będą już nadawały się do używania. Tylko w taki sposób mogą się bardzo szybko uszkodzić.

Automatyczny młynek do mielenia kawy

Wielu z nas nie wyobraża sobie poranka bez filiżanki ukochanej kawy. Nie od dziś wiadomo, że najaromatyczniejsza i najsmaczniejsza jest ta świeżo zmielona. Dzięki inwestycji w elektryczny młynek do mielenia kawy, codziennie rano będziemy mogli cieszyć się przepysznym, pobudzającym napojem.

Jeżeli masz w sobie ducha baristy, kawa to Twoja pasja bądź hobby warto zaopatrzyć się właśnie w taki młynek do mielenia. Niezależnie jakim sposobem przyrządzasz swoją kawę — czy z ekspresu, czy też alternatywnie, przygotowywanie jej ze świeżo zmielonych ziaren podniesie jej walory smakowe. Korzystając z wersji elektrycznej młynka, Twoje ziarna zostaną odpowiednio zmielone w kilka sekund.

Mały i stylowy młynek idealnie wpasuje się we wnętrze Twojej kuchni i roztoczy w nim przyjemny kawowy zapach. Wysoka jakość wykonania i mocne ostrza będą służyć Ci przez długi czas. Nic tak nie smakuje z rana, jak świeżo mielona i parzona pyszna filiżanka ulubionej kawy.

Przydatne gadżety kuchenne znajdziesz w sklepie: https://picco.pl/pol_m_Kuchenne-gadzety-597.html

Tags:

Comments are closed.