5 języków miłości – gra rozwijająca relacje w związku

5 języków miłości

Grudzień 26, 2021 • Meble do domu • Views: 62

Każdy z nas ma swój sposób, aby wyrazić swoje uczucia. W ten sam sposób zazwyczaj sam chce otrzymywać tę miłość. Schemat jest bardzo prosty – Twoja połówka przytula Cię od tyłu? To właśnie taki gest prawdopodobnie chce otrzymać Twoja połówka i to on będzie najlepszym sposobem na pokazanie, że Ci zależy.

Co jednak w sytuacji, gdy nie potrafimy zrozumieć „języka miłości” swojej drugiej połówki? Co, gdy jednak nie wiesz, czego ona oczekuje? Co, gdy Ty w zupełnie inny sposób pokazujesz swoje uczucia, a one nie trafiają w potrzebę drugiej strony?

Aby ułatwić i przetrzeć szlaki w związku powstała gra „5 języków miłości”

Istnieje wiele par, w których każde ze stron ma odmienny język miłości. To właśnie dla nich powstała gra – na prostych zasadach.. W pudełku znajdują się zadania, które zostały skonstruowane w taki sposób, aby dały szansę na wyrażenie miłości w każdym z pięciu języków. Pojawiają się więc zadania związane z dotykiem, ale także takie z drobnymi przysługami.

Pary mogą spotkać się z realizacją zadań, które mają mobilizować do wyrażania uznania, docenienia i zainteresowania. Jedna pewna część zadań to po prostu zaproszenia do spędzenia wspólnego czasu razem w kreatywny i ciekawy sposób.. A część to zachęta do obdarowywania się drobnymi upominkami.
Zadania nie powinny przerosnąć nikogo, ponieważ że zadania są lekkie i przyjemne w różnych kategoriach.

Gra planszowa dla par

Wbrew pozorom gra planszowa dla par https://pudelkodlapar.pl/gra_dla_par_ktora_dziala/ potrafi poprawić relacje w związku! Ciągłe „poważne rozmowy” nie zawsze przynoszą efekty.
Spowodowane to jest między innymi faktem, że pośród wszelkich codziennych sprawach zapominamy o drobnych gestach, które są tak naprawdę najistotniejsze. Jeden czy też dwa ciepłe gesty w kierunku partnera poprawi wasza relacje znacznie szybciej niżeli codzienna wymiana zadań.. Zadań, przez które zapominamy o takich błahych sprawach jak pocałunek w czoło czy też przytulenie.

Gra małżeńska Pudełko dla Par to gra, która ma za zadanie ułatwić odbudowanie spontaniczności, beztroski i bliskości relacji. A dzięki tym zadaniom być może zainspirujecie się do urozmaicenia codzienności o drobne gesty, które niewątpliwie gdzieś już się pojawiły w waszym życiu. Warto zaznaczyć, że gra to pewnego rodzaju trening, który przez 30 tygodni będzie kierować Waszą uwagę na rozwijanie relacji.

Tags: , ,

Comments are closed.