Bezpieczne foteliki samochodowe w hurtowni

foteliki dla dzieci

Marzec 29, 2022 • Dla dzieci • Views: 173

Od kilku lat obserwuje się coraz większą świadomość wśród rodziców w temacie bezpiecznej jazdy. Świadomość ta przyczynia się do poszukiwań najlepszej jakości fotelików, które zagwarantują bezpieczeństwo podczas jazdy. Na co jeszcze zwracać uwagę wybierając foteliki samochodowe?

Foteliki samochodowe – bezpieczeństwo to podstawa

Wywodząca się z Norweg marka Be Safe jest wiodącą marką na świecie, gwarantującą najnowocześniejsze rozwiązania w bezpiecznym przewozie dzieci. Foteliki tej marki osiągają najlepsze wyniki bezpieczeństwa w crash testach. Kupując fotelik Be Safe mamy gwarancję najwyższej jakości i bezpieczeństwa dziecka podczas podróży.

Foteliki wykonane są z najwyższej jakości materiałów dostosowanych do wymagań i norm. Są tak skonstruowane, że nawet podczas długich podróży dziecko będzie czuło się w foteliku komfortowo. Producent promuje holistyczne podejście do ochrony niemowląt i dzieci, dzięki czemu każdy nawet najdrobniejszy szczegół w foteliku jest tak skonstruowany by zapewnić komfort i bezpieczeństwo jazdy.

Fotelik Be Safe dla każdego dziecka

Foteliki marki Be Safe występują we wszystkich kategoriach wagowych. Mogą towarzyszyć maluszkowi od pierwszej podróży, aż do wieku w, którym pożegna się z fotelikiem. Foteliki dostępne są w kategorii do 13 kg dla noworodków i niemowlaków, poprzez foteliki dla małych dzieci do 18 kg, a kończąc na dużych dzieciach do 36 kg.

Najbardziej popularnym modelem fotelika be safe są foteliki RWF montowane tyłem do kierunku jazdy. Osiągają jedne z najwyższych not bezpieczeństwa w teście ADAC.

Wybór fotelika dla dziecka

Wybór fotelika to jedna z kluczowych decyzji jaką powinien podjąć każdy rodzic. Tu powinno liczyć się przede wszystkim bezpieczeństwo dziecka. Przy wyborze fotelika cena powinna zejść na dalszy plan. Bezpieczny fotelik jest droższy, ale w ogólnym rozrachunku warto wydać na niego większą sumę. Fotelik ma ochronić dziecko przed obrażeniami w razie kolizji, dlatego tak ważne jest dobranie fotelika do dziecka i modelu samochodu.

Fotelik BeSafe hurtownia to najlepsze miejsce w, którym można przymierzyć i dopasować fotelik idealnie do własnych potrzeb. Foteliki tej marki można znaleźć w renomowanych hurtowniach i u dystrybutorów fotelików samochodowych. To miejsca w, których można otrzymać fachową pomoc i doradztwo w kwestii najlepszych fotelików samochodowych.

Zobacz na: https://www.marko-baby.pl/foteliki-samochodowe,10173,produkty.html

Tags:

Comments are closed.