Termoopakowanie na butelki – must have w podróży

opakowanie termiczne do butelek

Kwiecień 15, 2022 • Dla dzieci • Views: 195

Wybierasz się w podróż z maluszkiem? Stylowe termoopakowanie na butelki, które bez problemu przymocujesz do wózka lub torby, umożliwi karmienie w każdych warunkach! Gotowi na całodniową wycieczkę za miasto?

Termoopakowanie na butelki – jak to działa?

Dzięki zastosowaniu odpowiedniej izolacji, pokarm przechowywany w termoopakowaniu zachowuje temperaturę na długo. Opakowanie termiczne to miękka torba z uchwytem i zasuwaną na zamek kieszenią główną. Na spodzie znajduje się dodatkowo mniejsza kieszonka na akcesoria – ulubiony smoczek czy części laktatora.

Opakowanie wyposażone zostało w trójwarstwową warstwę izolacyjną, dzięki czemu przez wiele godzin pokarm zachowuje stałą temperaturę. Torba nie jest ciężka, mimo swojej dużej pojemności.

Termoopakowanie do butelki – zalety

Funkcjonalność termoopakowania do butelek nie kończy się jedynie na utrzymywaniu temperatury posiłku! Wykonane zostało ze specjalnego materiału, ułatwiającego utrzymanie go w czystości. Niewielkie zabrudzenia z łatwością usuniesz wilgotną ścierką.

Jak jednak usunąć większe plamy? Nic prostszego! Termoopakowanie do butelki nadaje się także do prania w pralce. Dzięki zamknięciu na zamek nie musisz martwić się o rozlanie się pokarmu, a to ułatwia przechowywanie torby w trakcie podróży. Torba nie zajmuje dużo miejsca, a nieoczywisty design nie zdradza jej zawartości.

Jak używać termoopakowania do butelek?

  1. Przygotuj pokarm w zamykanych butelkach.
  2. Umieść końcówki do ssania i laktatora w małej kieszonce, a następnie umieść napełnione butelki w termoopakowaniu.
  3. Domknij szczelnie zakrętki od butelek.
  4. Zasuń zamek od kieszeni głównej.
  5. Przymocuj termoopakowanie do stelaża wózka lub torby albo wrzuć je do swojego plecaka.
  6. Ciesz się stałą temperaturą pokarmu przez kilka godzin.

Wspólne spacery, wycieczki i przebywanie na świeżym powietrzu to wspaniałe chwile zarówno dla rodziców jak i maluszka. Kontakt z przyrodą i naturą przynosi ukojenie dla jednych i drugich. Szkoda więc rezygnować z nich lub je skracać ze względu na brak dostępności do ciepłego pożywienia. Z tym gadżetem ten problem na szczęście rozwiązuje się sam!

Tags:

Comments are closed.