Fotelik samochodowy obrotowy – co warto wiedzieć?

fotelik samochodowy obrotowy

Czerwiec 29, 2022 • Dla dzieci • Views: 133

Foteliki obrotowe 

Podróżowanie samochodem wraz z dzieckiem nie należy do najłatwiejszych, ponieważ trzeba w tym celu używać odpowiedniego fotelika. Eksperci zalecają, aby nasz podopieczny jak najdłużej podróżował tyłem do kierunku jazdy. W takiej pozycji dzieci mogą jeździć nawet do 5 roku życia, przy wykorzystaniu specjalnych fotelików. Takie foteliki nie zawsze są jednak wygodne dla rodziców, dlatego firma BeSafe wychodzi naprzeciw potrzebom, ze swoimi fotelikami obrotowymi. Fotelik samochodowy obrotowy, to rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie wygodę. Szczególnie warto jest zwrócić uwagę na foteliki obrotowe iZi Twist B i-Size i iZi Twist i-Size, które starają się wykorzystywać najbardziej innowacyjne rozwiązania, dzięki, którym dzieci są bezpieczne. 

Wygodne foteliki obrotowe 

Każdy fotelik obrotowy BeSafe został tak zaprojektowany, aby jego montaż oraz użytkowanie było jak najłatwiejsze. Obrotowy system fotelika przydaje się najbardziej w sytuacji, gdy rodzić chce umieścić dziecko w foteliki i zapiąć mu pasy. Wspomniane wcześniej modele fotelików obrotowych BeSafe stworzone zostały z myślą o niemowlakach oraz dzieciach od 6 miesiąca życia.

Innowacyjny system mocowania tych fotelików obrotowych sprawia, że można z łatwością dostosować ułożenie fotelika do konstrukcji samochodu oraz do potrzeb dziecka. Doświadczenie, jakie posiada firma Besfae w tworzeniu fotelików, sprawia, że najnowsze modele posiadające obrotowy system są niezwykle bezpieczne i komfortowe.

Fotelik samochodowy obrotowy – Bezpieczeństwo i komfort idą w parze

Foteliki obrotowe zostały skonstruowane tak, aby dziecko przebywające w nim czuło się dobrze. Specjalnie wyprofilowany zagłówek pomaga utrzymywać głowę dziecka w trakcie snu, a specjalna podkładka znajdująca się na siedzisku, stara się dostosować do indywidualnego ciała malucha. Dzięki temu, ze fotelik stale dostosowuje się do rosnącego dziecko, można używać go przez kilka pierwszych lat życia malucha.

Wysokiej jakości materiały poprawiają komfort, ale także sprawiają, ze fotelik samochodowy obrotowy od BeSafe jest niezwykle wytrzymały i odporny na wszelkiego rodzaju uszkodzenia.

Więcej przeczytasz na: https://www.besafe.com.pl/news/przygotuj-sie-na-dwa-foteliki-obrotowe-od-besafe

Tags:

Comments are closed.